30.11.2014 odbył się Turniej Silesia Cup 2014
miejsce rozgrywek: Hala Sportowa - Nakło Śląskie ul. Dworcowa 2
skład: Błażej Marszał, Łukasz Działowski, Kamil Kotala-2as., Maks Grozmani-1br., Filip Krawczyk -1br.,1as., Mateusz Krawczyk-1br.,1as., Szymon Weingricht-1br., Jakub Chmiel-4br., Aleks Koj-1as., Szymon Sagan, Tomasz Szmandra-1br., Konrad Kapica
Grupa A: (miejsce w grupie) Grupa B: ( miejsce w grupie)
1. Gwarek Zabrze ( 3miejsce ) 1. MKS Zaborze (1miejsce)
2. APN Pyskowice ( 4miejsce ) 2. Piast Gliwice (3miejsce)
3. SSJ Silesia Juventus ( 1miejsce ) 3. Ruch Chorzów ( 4miejsce)
4. Ruch Radzionków ( 2 miejsce ) 4. APN Andaluzja ( 2miejsce)
mecze:
Gwarek Zabrze 1 : 2 Ruch Radzionków MKS Zaborze 1 : 1 APN Andaluzja
APN Pyskowice 0 : 2 SSJ Silesia Piast Gliwice 2 : 0 Ruch Chorzów
Ruch Radzionków 1 : 1 SSJ Silesia APN Andaluzja 3 : 0 Ruch Chorzów
Gwarek Zabrze 3 : 0 APN Pyskowice MKS Zaborze 1 : 0 Piast Gliwice
APN Pyskowice 0 : 0 Ruch Radzionkow Piast Gliwice 1 : 1 APN Andaluzja
SSJ Silesia 2 : 0 Gwarek Zabrze Ruch Chorzów 0 : 5 MKS Zaborze
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
GRUPA C: gra o 1 - 4 miejsce: GRUPA D: gra o 5 - 8 miejsce:
1. (1a) SSJ Silesia 1. (3a) Gwarek Zabrze
2. (2a) Ruch Radzionków 2. (4a) APN Pyskowice
3. (1b) MKS Zaborze 3. (3b) Piast Gliwice
4. (2b) APN Andaluzja 4. (4b) Ruch Chorzów
mecze:
SSJ Silesia 2 : 1 APN Andaluzja Gwarek Zabrze 1 : 1 Ruch Chorzów
Ruch Radzionków 2 : 2 MKS Zaborze APN Pyskowice 0 : 1 Piast Gliwice
APN Andaluzja 1 : 1 MKS Zaborze Ruch Chorzów 0 : 2 Piast Gliwice
SSJ Silesia 1 : 1 Ruch Radzionków Gwarek Zabrze 3 : 0 APN Pyskowice
Ruch Radzionków 0 : 1 APN Andaluzja APN Pyskowice 0 : 2 Ruch Chorzów
MKS Zaborze 0 : 1 SSJ Silesia Piast Gliwice 0 : 0 Gwarek Zabrze
razem z Ruchem Radzionków zdobyliśmy tyle samo punktów i bramek, dlatego zostały podyktowane rzuty karne - walka toczyła się o 3 miejsce , niestety 3 do 2 dla Ruchu Radzionków
Klasyfikacja końcowa:
1.SSJ Silesia Juwentus
2. APN Andaluzja
3. Ruch Radzionków
4. MKS Zaborze
5. Piast Gliwice
6. Gwarek Zabrze
7. Ruch Chorzów
8. APN Pyskowice
GRATULUJEMY !!!!!!!