Najbliższa kolejka 7 |
Żaki » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 11, wczoraj: 19
ogółem: 396 211
statystyki szczegółowe
20.09 – 21.09 Turniej 1 1. Piast Gliwice 2. Górnik Zabrze II 3. GSF Gliwice 4. Promotor Zabrze |
Turniej 2 1. Czarni Pyskowice 2. KS 94 Rachowice 3. LKS 35 Gierałtowice 4. Górnik Zabrze I |
|
27.09 – 28.09 Turniej 1 - 27.09 godz.12.00 |
|
Turniej 3 |
1. MKS Zaborze I 2. MKS Zaborze II 3. GSF Gliwice 4. Górnik Zabrze I |
|
1. LKS 35 Gierałtowice 2. Promotor Zabrze 3. Czarni Pyskowice |
04.10 – 05.10 Turniej 1 - 5.10.-Gierałtowice |
Turniej 2 -04.10 -godz.10.30 Sośnica ul. Dzionkarzy 54 |
Turniej 3 - 04.10-godz.12.00 ul.Wyciska 5 |
1. Górnik Zabrze I 2. Piast Gliwice 3. Czarni Pyskowice
|
1. GSF Gliwice 2. LKS 35 Gierałtowice 3. MKS Zaborze I |
1. MKS Zaborze II 2. Górnik Zabrze II 3. Promotor Zabrze |
11.10 – 12.10 Turniej 1-13.10 Gierałtowice |
Turniej 2 godz. -11.10 - 14.30 orlik ul. Wawrzyńskiej 3, Zabrze-Helenka |
Turniej 3 - 11.10.- godz.11.00 Gliwice, os. Sikornik ul. Mewy |
1. Górnik Zabrze II 2. Górnik Zabrze I 3. LKS 35 Gierałtowice
|
1. Promotor Zabrze 2.Czarni Pyskowice 3. MKS Zaborze II |
1. Piast Gliwice 2. GSF Gliwice 3. MKS Zaborze I |
18.10 – 19.10 Turniej 1- 19.10. godz.12.00 Pyskowice Orlik, ul. Szkolna |
Turniej 2 - 18.10 - godz.12.00 ul. Wyciska 5 Zabrze |
Turniej 3-18.10.-godz.13.00- Sośnica ul. Dzionkarzy 54 |
1. Czarni Pyskowice 2. Piast Gliwice 3. Górnik Zabrze I
|
1. MKS Zaborze I 2. MKS Zaborze II 3. Górnik Zabrze II |
1.GSF Gliwice 2. LKS 35 Gierałtowice 3. Promotor Zabrze |
25.10 – 26.10 Turniej 1- dn .26.10.14 godz.12.00 Gierałtowice, ul.Stachury 1 |
Turniej 2 - dn.25.10.2014 godz. 12.00 Gierałtowice ul.Stachury 1 |
Turniej 3 |
1. LKS 35 Gierałtowice 2. MKS Zaborze II 3. Czarni Pyskowice |
1. Górnik Zabrze I 2. MKS Zaborze I 3. Górnik Zabrze II |
1. Promotor Zabrze 2. Piast Gliwice 3. GSF Gliwice |
W turniejach mogą brać udział zawodnicy z roczników 2006 i 2007.
Godziny rozpoczęcia turniejów: 11:00 – 14:00 sobota i 11:00 – 14:00 niedziela.
Drużyny grają w składach 1+6, czas trwania meczu wynosi 2x12 minut, mecze rozgrywane są piłką nr 4 (350 g), bramki 5x2 m, zawodnicy występują w obuwiu o miękkich spodach, wskazane jest posiadanie ochraniaczy,
Rzut z autu: zawodnik wprowadza piłkę nogą, jednak nie może wcześniej wykonać podania,
przeciwnik musi być oddalony o 3 m.
Rzut karny: z odległości 9 metrów.
Rzut wolny: bramkę bezpośrednio można zdobyć tylko z połowy przeciwnika, odległości muru 5 m.
Rzut od bramki: Bramkarz wprowadza piłkę tylko nogą tylko do połowy boiska.
Kary:
· trenerzy, asystenci-2, 3 minuty, wykluczenie do końca meczu,
· zawodnicy-2, 3 minuty, wykluczenie do końca meczu.
Gra bez przepisu o spalonym.
Boisko do gry: Jedna czwarta boiska pełnowymiarowego lub boisko typu „Orlik”.