Najbliższa kolejka 7 |
Żaki » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 18, wczoraj: 12
ogółem: 396 558
statystyki szczegółowe
Piątek 28.11.2014 godz. 18.00 - 20.00
miejsce: hala Pogoń, Zabrze
MKS Zaborze vs Orlik Ruda Śl.
18.00 - 19.00 ( zbiórka 17.45) 11 : 6
skład: Błażej Marszał, Łukasz Działowski, Mateusz Wojtkowiak,
Szymon Weingricht, Kamil Kotala-3 as., Filip Krawczyk-3br.,1as., Mateusz Krawczyk-2as., Jakub Chmiel-4br.,1as., Maks Grozmani-4br., Dariusz Garbacz, Szymon Sagan-1as, Konrad Kapica, Marvin Stasiak, Jakub Nosek, Szymon Warjan, Kacper Paszek, Tomasz Tkocz, Tomasz Szmandra
19.15 - 20.00 ( zbiórka 19.00) 4 : 4
skład: Błażej Marszał, Łukasz Działowski, Mateusz Wojtkowiak,
Jakub Beitz, Arkadiusz Dawid, Jakub Maślanka, Remigiusz Haber, Przemek Surmacz, Marcel Terlecki, Nikolas Zub, Gabriel Choroba, Wiktor Sugalski,Marcel Milan, Kamil Kotala-1br., Jakub Chmiel-1br.,1as.,Filip Krawczyk -2br.
Piątek 21.11.2014 godz. 18.00 -20.00
miejsce: hala POGOŃ
MKS Zaborze 2006 vs MKS Zaborze 2005
18.00-19.00 3 : 3 ( II skład = grupa naborowa)
bramki : 1br. samobójcza, Kamil Kotala -1br., Jakub Chmiel -1br., Filip Krawczyk -1as.,Szymon Weingricht -1as.
19.00 -20.00 3 : 11 ( I skład)
bramki: Jakub Chmiel - 2br., Mateusz Krawczyk -1br. 2as.
wyznaczeni zawodnicy: 1.KAMIL KOTALA- 1 br., 2.BŁAŻEJ MARSZAŁ, 3.TOMASZ SZMANDRA, 4.SZYMON SAGAN, 5.MATEUSZ KRAWCZYK, 6.DAWID SKONIECKI, 7.SZYMON WEINGRICHT, 8.JAKUB CHMIEL, 9.FILIP KRAWCZYK, 10.KONRAD KAPICA, 11.ALEKS KOJ, 12.TOMASZ TKOCZ, 13.MARVIN STASIAK, 14.JAKUB MAŚLANKA, 15.ŁUKASZ DZIAŁOWSKI, 16.DARIUSZ GARBACZ, 17.KACPER PASZEK
Czwartek 29.10.2014 godz. 16.00
MKS Zaborze vs Slavia Ruda Śl.
10 - 11
skład: Łukasz Działowski, Aleks Koj, Filip Krawczyk, Mateusz Krawczyk-1as., Jakub Chmiel-3br., Dawid Skoniecki, Jakub Maślanka, Gabriel Choroba, Tomasz Tkocz, Szymon Sagan-1br.(karny), Arkadiusz Dawid, Jakub Nosek, Tomasz Szmandra, Maks Grozmani -3br.,1as.,Kamil Kotala-3br., 1as., Marvin Stasiak, Kacper Paszek, Szymon Warjan, Konrad Kapica, Przemek Surmacz, Remigiusz Haber, Szymon Weingricht, Michał Puślecki, Jakub Beitz
Piątek 03.10.2014 godz 17.00
GKS Gwarek Ornontowice vs MKS ZABORZE
8 : 1
skład: Błażej Marszał, Łukasz Działowski, Aleks Koj, Filip Krawczyk, Mateusz Krawczyk, Jakub Chmiel, Dawid Skoniecki, Jakub Maślanka, Gabriel Choroba, Tomasz Tkocz, Szymon Sagan, Arkadiusz Dawid -1br., Wiktor Sugalski, Marcel Terlecki, Jakub Nosek, Tomasz Szmandra, Marcel Milan
NIEDZIELA 14.09.2014 godz.16.00
SKS GWAREK ZABRZE vs MKS ZABORZE
3 : 8
skład: Błażej Marszał, Łukasz Działowski, Michał Puślecki, Szymon Sagan, Maks Grozmani - 3br., Filip Krawczyk -3 br., Mateusz Krawczyk -1a., Tomasz Tkocz, Aleks Koj -1br., Dariusz Garbacz -1a., Arkadiusz Dawid, Konrad Kapica -1br., Wiktor Sugalski, Szymon Warjan, Jakub Nosek
Wtorek 26.08.2014
MKS ZABORZE 06 vs Concordia Knurów
6 : 3
skład:
Marszał Błażej, Krawczyk Filip - (1 a. ), Krawczyk Mateusz, Weingricht Szymon , Grozmani Maks -( 2 br. 1 a.), Chmiel Jakub -( 2 br., 1 a.)., Skoniecki Dawid - (2 br) ., Choroba Gabriel, Arkadiusz Dawid, Sagan Szymon, Milan Marcel, Konrad Kapica
Czwartek 28.08.2014
MKS ZABORZE 06 vs AKS Chorzów
8 : 4
skład :
Marszał Błażej, Działowski Łukasz, Chmiel Jakub - ( 2 br.) , Krawczyk Filip - ( 1 br.) , Kotala Kamil, Gruszka Fabian - ( 2 br.,1 a.) , Krawczyk Mateusz - ( 2 br.,1 a.), Tkocz Tomasz , Puślecki Michał , Sagan Szymon, Koj Aleks - ( 1 br.), Dawid Arkadiusz, Milan Marcel, Weingricht Szymon - ( 1 a.), Skoniecki Dawid, Konrad Kapica, Maślanka Jakub, Choroba Gabriel, Przemek
Piątek 29.08.2014
MKS ZABORZE 06 vs MKS ZABORZE 05
6 : 25
skład:
Marszał Błażej, Chmiel Jakub - (1a.), Krawczyk Filip - ( 1 br.) , Kotala Kamil - ( 1br.), Gruszka Fabian , Krawczyk Mateusz , Tkocz Tomasz , Sagan Szymon, Koj Aleks, Dawid Arkadiusz - ( 1 br.), Milan Marcel, Weingricht Szymon, Skoniecki Dawid, Konrad Kapica, Maślanka Jakub, Choroba Gabriel- ( 1a.), Przemek Surmacz, Grozmani Maks - ( 3 br.,1 a.)
Sobota 30.08.2014
MKS ZABORZE 06 vs FOOTBALL Academy
17 : 5
skład:
Marszał Błażej, Chmiel Jakub - (3 br.), Krawczyk Filip - ( 2 br.) , Krawczyk Mateusz- ( 1a.) , Sagan Szymon, Dawid Arkadiusz , Milan Marcel- ( 2br.), Weingricht Szymon, Skoniecki Dawid - (2 br., 2a.), Konrad Kapica- (2 br.), Maślanka Jakub -(1a.), Choroba Gabriel, Przemek Surmacz, Grozmani Maks - ( 6 br.,2 a.)
W środę 4 czerwca zagramy sparing z UKS Ruch Radzionków
od godz. 16.30 - 18.00
zbiórka na miejscu o godz. 16.15 - "jedzie ten kto może"
miejsce: Bytom ul. Narutowicza 11
zabieramy stroje treningowe : całe zielone, zielone getry, ochraniacze, w zależności od pogody : dresy, ortaliony
zawodnicy:
Błażej Marszał, Maks Grozmani, Marcel Milan, Fabian Gruszka, Dawid Skoniecki, Filip Krawczyk,
Mateusz Krawczyk, Jakub Chmiel, Dawid Arkadiusz
WYGRALIŚMY !!!
Wynik sparingu : 7 : 0
bramki strzelili: Dawid Arkadiusz - 1br. - asysta Fabian Gruszka,
Filip Krawczyk - 3 br. - asysta: Mateusz Krawczyk, Fabian Gruszka, Dawid Skoniecki
Jakub Chmiel - 3 br. - asysta : Dawid Arkadiusz, Dawid Skoniecki
.
niestety , zagraliśmy w bardzo okrojonym składzie - "może już się zaczął sezon urlopowy "
mecz w większości pod naszą kontrolą, dla nas nie ważny był wynik, bardziej chcieliśmy pograć : rozegranie, podanie, strzał - takie były ustalenia.
Przeprowadziliśmy kilka ładnych akcji i wynik pewnie byłby wyższy ale częściowo piłka nie wpadała do bramki - zabrakło dokładności.
dziękujemy wszystkim rodzicom ,którzy pojawili się z pociechami na sparingu ,mimo kiepskiego dojazdu.
DZIĘKUJEMY TRENEROWI DARKOWI za spędzenie wolnego czasu na murawie boiska Ruchu Radzionków
oraz drużynie przeciwnej za zaproszenie
19-go maja 2014 r. ( poniedziałek )
zagramy sparing z APN Knurów
od godz.17.30 -19.30
Miejsce: Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR w Knurowie przy ul.Al. Lipowej
"jedzie ten kto może", zbiórka na miejscu od godz. 17.00
zabieramy : stroje meczowe:w paski zielono-białe, zielone getry, w zależności od pogody: dresy, ortaliony, ochraniacze.
Dnia 19 maja drużyna z Knurowa zaprosiła nas do rozegrania meczu sparingowego na orliku, boisko znane nam z wcześniejszego sparingu i Deichmanna 2014.
Poza tym z drużyną spotkaliśmy się na ostatnich rozgrywkach Deichmanna i udawało nam się wychodzić z meczy w roli zwycięzców - wygrywając 3:2 , 2:0.
Mecz rozgrywany był w pełnym słońcu, na standardowym boisku - i tu - sił chłopakom ubywało w stosunkowo szybkim tempie .
Wynik sparingu :
7 : 9 dla APN Knurów
Trener podzielił dzieciaki na 3- szóstki:
I.
Mateusz Krawczyk - 2 br.,- rzut wolny, asysta- Szymona Weingrichta)
Szymon Weingricht - 1 br.,
Kamil Kotala -1 br.,
Jakub Chmiel -1 br., ( asysta - rzut rożny Filipa K.)
Filip Krawczyk -
Maks Grozmani - 1 br. ( asysta Filipa K. )
II.
Dariusz Garbacz
Aleks Koj
Marvin Stasiak
Dawid Skoniecki
Fabian Gruszka
Arkadiusz Dawid
III.
Maciej Pajctel
Nikolas Zub
Marcel Milan
Michał Puślecki
Gabriel Choroba
Szymon Weingricht - ( zmiana z Kubą Chmiel )
w bramce - Tomasz Tkocz
Błażejowi M. życzymy szybkiego powrotu do zdrowia
Rywalom dziękujemy za możliwość pogrania i rozegrania spotkania na tak dobrym obiekcie .
15 maja br. o godz. 16.00 zamiast treningu zagramy sparing z zespołem
AKS CEZ ELCHO Wyzwolenie Chorzów
zbiórka godz. 15.45 , gramy na boisku za płytą główną
zabieramy stroje treningowe : całe zielone + dresy
Wynik : AKS Chorzów 11 : 6 MKS Zaborze
dla nas bramki strzelili: Kamil Kotala -1 br., Filip Krawczyk - 2 br., Fabian Gruszka -1 br., Darek Garbacz - 1 br., Arkadiusz Dawid - 1 br.
Piątek 21 marzec - nie będzie treningu w sp. nr. 17 o godz. 17.30
gramy sparing z drużyną -- POLONIA BYTOM -- od godz. 18.00 do godz. 20.00
na hali sportowej POGOŃ ,
zbiórka wszystkich dzieci o godz. 17.45 na hali
oraz zebranie rodziców w sprawie organizowanego turnieju Zaborze
Cup 2014
I skład :
Kamil Kotala
Filip Krawczyk - 1 bramka - asysta Kuby Chmiel
Mateusz Krawczyk - 1 bramka
Maks Grozmani - 1 bramka - rzut wolny wynik : 3 : 3
Kuba Chmiel
Dariusz Garbacz
Stasiak Marvin
Marszał Błażej - bramkarz
II skład :
Paszek Kacper - - 3 bramki
Pajtel Maciej - 1 bramka
Markiewicz Szymon
Jakub Beitz - 1 bramka wynik : 4 : 5 dla MKS II
Kacper Rogóż
Choroba Gabriel
Dawid Arkadiusz
Warjan Szymon
Marszał Błażej - bramkarz
23 luty - niedziela godz. 15.00 - 17.00
I i II drużyna MKS-u zagra sparing z zespołem Football Academy
miejsce : . Bielszowice, ul. Szkolna 22, Gimnazjum nr.14
15.00 - 16.00 - I drużyna MKS-u wynik : 7 : 1 dla MKS Zaborze
bramki strzelili: Kuba Chmiel - 3 br, Maks Grozmani - 1 br., Szymon Weingricht - 2 br., Kamil Kotala - 1 br.
większość meczu nasi zawodnicy grali przyjął-zagrał i strzały do bramki, które były w większości trafione
miejmy nadzieję, że będzie to procentować w przyszłości;)
jednym słowem mecz udany, choć był to napewno mniej wymagający zespół :>>
16.00 - 17.00 - II drużyna MKS -u wynik : 3 : 3 dla MKS Zaborze
bramki strzelili: Łukasz Działowski - 2br., Kacper Paszek - 1br.
II drużyna MKS-u dziękuje Tomkowi Maślance za słodkości
15.02 ( sobota) - godz. 10.30 - 12.00 - II drużyna MKS-u - sparing z Football Academy
wynik: 1 : 3 dla Football Academy
bramkę dla naszej drużyny strzelił: Arkadiusz Dawid - 1 br.
II drużyna :
15.02. ( sobota ) - godz. 12.00 - 13.30 - I drużyna MKS- u - sparing z APN Knurów
WYGRALIŚMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
wynik: 5 : 7 dla MKS Zaborze
bramki dla naszej drużyny zdobyli :
Kuba Chmiel- 4 br., Maks Grozmani - 1 br., Filip Krawczyk - 1 br., Szymon Weingricht - 1 br .
I drużyna :
Trzeba przyznać, iż zawodnicy i bramkarz spisali się na medal
- a nie było łatwo !!!
8 luty 2014 HALA SPORTOWA POGOŃ , ZABRZE UL. WOLNOŚCI 406
sparingowy mecz z Gwiazdą Ruda Śl.
zakończył się wynikiem 4:15 dla drużyny Gwiazdy Ruda Śl.
bramki strzelili : Kuba Chmiel - 2 br., Kamil Kotala - 1 br., Mateusz Krawczyk - 1 br.
dziękujemy naszemu bramkarzowi za obronę !!!!!
25.01.2014 - sobota
- sparing z AKS CEZ- ELCHO Wyzwolenie Chorzów
miejsce : hala sportowa POGOŃ
godz. 12.00 ( zbiórka o godz. 11.45 )
skład:
Błażej Marszał - bramkarz - wielkie brawa za super obronę !!!!!!!
Kamil Kotala - 1 br. - asysta - Darek Garbacz
Fabian Gruszka
Aleks Koj
Maciej Pajtel
Arkadiusz Dawid
Szymon Weingricht
Dawid Skoniecki
Kacper Paszek
Maks Grozmani
Marvin Stasiak
Dariusz Garbacz - 1 br.
Jakub Chmiel - 1 br. - asysta - Maks Grozmani
wynik sparingu: 3 : 5 dla AKS CEZ_ELCHO Wyzwolenie Chorzów
23 listopad - sparing w Rudzie Śl. Bielszowicach z FOOTBALL ACADEMY o godz. 15.00
w Gimnazjum nr. 14 , ul. Szkolna 22.
skład :
Chłopaki zostali podzieleni na trzy trójki :
1. Gruszka Fabian, Grozmani Maks - 1 bramka, Garbacz Dariusz
2. Krawczyk Filip - 1 bramka, Krawczyk Mateusz , Chmiel Jakub
3. Warjan Szymon, Paszek Kacper, Dawid Arkadiusz
w bramce na zmianę wchodzili :
Paszek Kacper - trzeba przyznać ,że się spisał bardzo dobrze broniąc kilka strzałów przeciwnika i Fabian Gruszka - który obronił karnego i kilka groźnych akcji pod bramką
niestety nasi bramkarze przebywają na " L-4 " - ŻYCZYMY WAM ZDRÓWKA !!!
Wynik spotkania 0 : 3 dla nas ( jedna samobójcza bramka z rzutu rożnego )
podziękowania dla rodziców , którzy dowieźli dzieciaki na sparing
22 listopada zamiast piątkowego treningu w sp. nr. 17 odbył się sparing z Multisport Zabrze na ul. Gagarina ( na Koperniku- hala sportowa ).
Rozpoczęcie sparingu o godz. 16.30
skład drużyny :
Mecz zakończył się wygrana Multisport 11 : 8 .
Po remisowym wyniku 8 : 8 nasz jedyny bramkarz musiał opuścić boisko z powodu złego samopoczucia , później bramki wpadały zbyt często :<<<
Dziękujemy - rodzicom za dowiezienie dzieciaków na sparing
24. 10 .2013 na orliku MKS Zaborze w ramach treningu czwartkowego odbył się sparing z drużyną " Slavia" Ruda Śl. o godz. 16.30 , który zakończył się wynikiem 5 : 2 dla gości .
nasi zawodnicy byli podzieleni na trzy "6-tki " zawodników ;
1-wsza szóstka: Koj Aleks, Kotala Kamil, Krawczyk Mateusz, Weingricht Szymon, Stasiak Marvin,Chmiel Jakub - 2 br.,
2-ga szóstka: Choroba Gabriel, Działowski Łukasz, Gruszka Fabian, Krawczyk Filip, Puslecki Michał, Garbacz Dariusz,
3-cia szóstka: Paszek Kacper, Warjan Szymon, Maślanka Jakub, Pajtel Maciej, Markiewicz Szymon, Dawid Arkadiusz.
oraz nasz bramkarz :
Marszał Błażej - który dzielnie przez cały sparing bronił naszej bramki .
19.10.2013 SPARING w Rudzie Śl. - Bielszowicach z
"FOOTBALL ACADEMY " 4 : 5 MKS ZABORZE
nasi piłkarze podzieleni byli na cztery "3-ki" zawodników :
1 - wsza trójka : Mateusz Krawczyk, Kamil Kotala , Szymon Weingricht
2-ga trójka : Łukasz Działowski -1 br., Fabian Gruszka - 1 br., Marvin Stasiak
3-cia trójka : Filip Krawczyk, Aleks Koj - 2 br., Jakub Chmiel - 1 asysta
4-ta trójka : Dariusz Garbacz - 1 br., Michał Puslecki, Gabriel Choroba
nasi bramkarze :
1. Tomasz Tkocz
2. Błażej Marszał
Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili, wspaniała rywalizacja, nerwowi rodzice, dobra zabawa ,dużo pięknych "trochę " niecelnych strzałów - ale zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zakończyli spotkanie zwycięskim wynikiem. Oby tak dalej ...
Wszystkim rodzicom za dowiezienie swoich dzieciaków na sparing- dziękujemy
19.04.13 rocznik 2006 mecz sparingowy
-UKS Jedności Siemianowice - MKS Zaborze 10:2
bramki dla naszego zespołu zdobył Kotala Kamil - 2 br.,.
Kadra: Pawlak Bartosz, Koj Aleks, Spiżak Gabriel, Stasiak Marvin, Paszek Kacper, Nowak Szymon, Krawczyk Mateusz, Krawczyk Filip, Szewc Krzysztof, Szewc Adam, Kotala Kamil, Gruszka Fabian, Chmiel Jakub.
Jeżeli kogoś tu pominąłem to bardzo przepraszam i proszę o kontakt z trenerem to dopiszemy pominiętego uczestnika meczu sparingowego. Prośba jeżeli ktoś z rodziców robił zdjęcia na hali prosimy o przesłanie w celu umieszczenia na stronce na adres email: mkszaborze2002@interia.pl
Dziękujemy wszystkim rodzicom za dowiezienie swoich pociech na mecz z drużyną z Siemianowic.
Piątek o godz 16.00 nasz zespół MKS Zaborze rocznik 2006 rozegrał mecz sparingowy z drużyną Multisport Zabrze. Zespół podzielono na dwie drużyny 2006 i druga drużyna 2007 i młodsi.
MKS 2006 - Multisport Zabrze - Kadra: Tkocz Tomasz, Krawczyk Mateusz 9br. Krawczyk Filip, Stasiak Marvin, Paszek Kacper 1 br., Nowak Szymon, Koj Aleks, Kotala Kamil 3 br., Gruszka Fabian 2 br., Działowski Łukasz, Weingricht Szymon, Puslecki Michał.
MKS 2007 i młodsi - Multisport Zabrze - Kadra: Szlachta Jan, Chmiel Jakub 6 br., Franke Krzysztof, Krakowiak Anna, Rogowski Borys, Spiżak Gabriel, Warjan Szymon, Iwachów Jacek.
10.05.2013 piątek godz 17.00 spotkanie sparingowe z drużyną APN Knurów w Knurowie przy Gimnazjum nr 3 i Szkole Podstawowej nr 9 ul. Aleja Lipowa 12.
Dnia 10.05.13r o godz 17.00 nasz zespół MKS Zaborze rocznik 2006 rozegrał spotkanie sparingowe z drużyną APN Knurów. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny MKS Zaborze 2006 8 :1.
Kadra: bramkarz - Tkocz Tomasz - Chmiel Jakub (dzisiaj obchodził swoje 6 urodziny), Działowski Łukasz, Franke Krzysztof, Gruszka Fabian 2 br., Koj Aleks, Kotala Kamil 2 br., Krawczyk Filip 1 br., Krawczyk Mateusz 2 br., Paszek Kacper, Puślecki Michał., Szewc Krzysztof, Szewc Adam, Weingricht Szymon, choroba Gabriel 1 br.
Natomiast rocznik MKS 2006 i młodsi rozegrał spotkanie sparingowe z drużyną MKS rocznik 2005, po dwugodzinnym spotkaniu mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem drużyny rocznika 2005 30:10, bramki dla rocznika 2006 zdobywali: Krawczyk M. 3 br., Chmiel 1 br., Kotala 4 br., Działowski 1 br., Gruszka 1 br.
Kadra: bramkarze - Tkocz Tomasz, Marszał Błażej - Chmiel Jakub (07) , Działowski Łukasz, Franke Krzysztof, Gruszka Fabian , Koj Aleks, Kotala Kamil , Krawczyk Filip , Krawczyk Mateusz , Paszek Kacper, Puslecki Michał, Weingricht Szymon, Garbacz Dariusz, Stasiak Marvin, Drochliński Natan (07), Szlachta Jan (07), Rogóż Kacper, Kacper.